Agenda’s van de school op je toestel

De kalenders van de school kunnen opgenomen worden in jouw kalender applicatie op je smartphone of computer. Het is daarbij belangrijk om te synchroniseren, dan komen veranderingen automatisch op je toestel.

Het is wat technisch, maar je hebt nodig: een link van de klas, en de instructies van je toestel. Veel succes!

Links om toe te voegen:

  • Juf Karry / juf Kelly: https://www.olfa3eiken.be/kalender/categorie/juf-karry-juf-kelly/?ical=1&tribe_display=list
  • Juf Anouk: https://www.olfa3eiken.be/kalender/categorie/juf-anouk/?ical=1&tribe_display=list
  • Juf Inge / juf Brigitte: https://www.olfa3eiken.be/kalender/categorie/juf-brigitte-juf-inge/?ical=1&tribe_display=list
  • Juf Leen: https://www.olfa3eiken.be/kalender/categorie/juf-leen/?ical=1&tribe_display=list
  • Juf Anke D: https://www.olfa3eiken.be/kalender/categorie/juf-anke-d/?ical=1&tribe_display=list
  • Juf Natalia / Juf Ineke: https://www.olfa3eiken.be/kalender/categorie/juf-natalia-juf-tais/?ical=1&tribe_display=list
  • Juf Greet / Juf Pascale: https://www.olfa3eiken.be/kalender/categorie/juf-greet/?ical=1&tribe_display=list
  • Juf Anke T: https://www.olfa3eiken.be/kalender/categorie/juf-anke-t/?ical=1&tribe_display=list
  • Juf Kristel: https://www.olfa3eiken.be/kalender/categorie/juf-kristel/?ical=1&tribe_display=list
  • Juf Sylvie / Juf Marijke / Juf Taïs: https://www.olfa3eiken.be/kalender/categorie/juf-sylvie-juf-marijke/?ical=1&tribe_display=list
  • Schoolkalender: https://www.olfa3eiken.be/kalender/categorie/schoolkalender/?ical=1&tribe_display=list

Toevoegen op je toestel: